BK "Madona" jau pagājušajā sezonā spēlēja Latvijas Basketbola līgas (LBL) sistēmā – LBL3 regulārajā čempionātā.
Spēcīgākā līga ir "Aldaris LBL", kur šosezon sacentīsies 11 Latvijas profesionālās komandas, tad seko LBL2, kur šosezon startē 16 komandas (un pārsvarā tie ir lielo klubu fārmklubi), tad seko LBL3.
Sezonas sākums bija neveiksmīgs, jo vairākās spēlēs tika zaudēts tikai par dažiem punktiem. Uz sezonas beigām komanda stabilizējās, tika saprasts, kuri tiek uz treniņiem, spēlēm un kas ļoti vēlas pārstāvēt šo komandu, un rezultāti nelika gaidīt. Vairums uzvaru tika izcīnītas sezonas beigās, kas izrādījās nedaudz par vēlu.
Klubs arī šogad mēģinās iesākto – apvienot pieredzi ar jaunību. BK "Madona"/BJSS šogad ir izvirzījusi mērķi iekļūt 12 labāko komandu vidū un cīnīties play-off.
Latvijas Basketbola savienības valde ir apstiprinājusi LBL 3. divīzijas čempionāta dalībniekus un izspēles sistēmu. Turnīrā piedalīsies 17 komandas, tās pirmajā posmā būs sadalītas divās apakšgrupās un izspēlēs divu apļu turnīrus. Pa piecām labākajām komandām, līdzņemot savstarpējo spēļu rezultātus, otrajā posmā cīnīsies par 1.-10. vietu, pārējās – par 11.-17. vietu. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 12 komandas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.10.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto