Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

BK “Madona”/BJSS noslēdz 1. posmu

AGNIS BEĶERIS

Autors • 11.12.2017.

BK “Madona”/BJSS noslēdz 1. posmu
Burtu lielums

Pēc veiksmīgām divām uzvarām 20. un 22. novembrī pār "KP BA/DSN" mūsu kluba "Madona"/BJSS komanda turpināja cīņu par iekļūšanu četru labāko komandu skaitā apakšgrupā.

22. novembrī Rīgā pēc katastrofāla spēles sākuma tikām pie ceturtās uzvaras Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas C grupā. "Madona"/BJSS pēc divu dienu pārtraukuma vēlreiz pārspēja "KP BA/DSN" ar rezultātu 70 : 41. Ceturtajā ceturtdaļā rezultāta starpība svārstījās ap 30 punktiem par labu BK "Madona"/BJSS (Mikus Sokolovs – 13 p., 9 rezultatīvas piespēles, 7 atlēcošās bumbas, Jānis Mednis – 11 p., 10 atlēcošās bumbas, Artūrs Škute – 10 p., Emīls Pētersons – 9 p., 6 atlēcošās bumbas, Niks Nīgalis – 7 p., 8 atlēcošās bumbas, Jurģis Juška – 6 p., Normunds Skripka – 6 p., Kristaps Bitels – 3 p., Rūdolfs Brants – 3 p., Edijs Skuja – 2).
30. novembrī izbraukumā komanda pārdzīvoja ļoti sāpīgu zaudējumu spēlē pret SC "Mēmele"/Bauskas BJSS ar 85 : 90 (Artūrs Škute – 27 punkti un 9 atlēcošās bumbas, Niks Nīgalis – 21 p., Jānis Mednis – 14 p., Mikus Sokolovs – 9 p. un 14 rezultatīvas piespēles).
4. decembrī Madonā uzņēmām grupas līderus, pagājušās sezonas bronzas medaļu ieguvējus – BK "Ķekava"/"Optibet" ar Eiropas čempionu Lauri Mizi priekšgalā. Spēles pirmā puse bija līdzīga, bet otrajā puslaikā viesi parādīja īstu meistarību, un mums – zaudējums ar 55 : 91 (Jānis Mednis un Niks Nīgalis –
katram 14 punktu, Artūrs Škute un Emīls Pētersons – katram 7 p., Mikus Sokolovs – 5 p. un 5 rezultatīvas piespēles).
8. decembrī Rīgā komanda zaudēja BA "Turība" ar 56 : 93. Spēles pirmajā daļā BA "Turība" izdevās viss – puiši izrāvās vadībā un noturēja pārsvaru spēles laikā (Artūrs Škute – 13 p., Niks Nīgalis – 8 p., Jurģis Juška – 6 rezultatīvas piespēles).
LBL2 20 komandu konkurencē BK "Madona"/BJSS 1. posmu beidza ar 4 uzvarām un 8 zaudējumiem.
Reālais spēku sadalījums iezīmējās pirmā posma gaitā. Visticamāk, uz augstām vietām pretendēs gan pērnās sezonas finālisti BK "Jelgava" un "Valmiera Glass"/VIA, gan studentu komandas RSU un BA "Turība". Savi mērķi ir flagmaņu fārmklubiem "Ventspils Augstskola" un "VEF skola".
Divdesmit komandas jau izspēlēja pirmā posma turnīru trijās grupās. Pa četrām labākajām komandām, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, iekļuva pirmajā finālgrupā (1.-12. vieta, pārējās (arī BK "Madona"/BJSS) pēc Jaungada cīnīsies par 13.-20. vietu). Marta vidū sāksies izslēgšanas turnīrs, kurā piedalīsies 16 komandas, cerams, arī BK "Madona"/BJSS.
Visi basketbola draugi tiek aicināti turpināt atbalstīt komandu, jo pavisam drīz, decembra vidū, BK "Madona"/BJSS sāks cīņas pret Rīga/"Rīdzene", BS "Ogre", Valka SI/Smiltene un vēl četrām komandām.
Liels paldies mūsu atbalstītājiem: Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS, BN "Kurši", krodziņam "Šlāgeris", SIA "VEMOLS" un citiem.

12.12.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px