30. novembrī Madonas sporta centrā BK "Madona"/BJSS LBL2 1. posma pēdējā mājas spēlē uzņēma Valmiera Glass/ViA komandu.
Madonas komanda zaudēja ar rezultātu 63 : 85. Vislabāk izdevās trešā spēles ceturtdaļa, kurā uzvarējām ar 24 : 21. Labākie Madonas komandā šajā spēlē bija: Jurģis Juška (13 punktu), Dzintars Tonnis (11 punktu), Artūrs Škute (10 punktu un 8 izcīnītas bumbas). Spēlē Miks Kalniņš un Raitis Čakstiņš guva pa 7 punktiem, Rūdolfam Brantam un Normundam Skripkam – pa 5 punktiem, un abi izdarīja 3 rezultatīvas piespēles.
Nākamās spēles paredzētas izbraukumā – 8. decembrī Rīgā pret RSU komandu, 13. decembrī Rīgā, spēlējot pret BJBS "Rīga"/DSN /"Sporta bode" komandu.
Paldies līdzjutējiem! Jūsu atbalsts spēlējot palīdz, un katrā spēlē cenšamies no sirds.
06.12.2016.