LBL2 pirmā posma regulārajā čempionātā BK "Madona"/BJSS pagājušajā piektdienā, 11. novembrī spēlē pret Latvijas Universitātes/BS "Rīga" komandu guva pirmo uzvaru.
Varam apsveikt, jo B grupas cīņā pirmo uzvaru jaunajā sezonā izcīnīja komanda "Madona"/BJSS, kas savā laukumā Madonas sporta centrā uzņēma Latvijas Universitāti/"Rīgu". BK "Madona"/BJSS spēle pret Latvijas Universitātes/BS "Rīga" komandu savās mājās noslēdzās ar rezultātu 70 : 56.
Rīdzinieki trāpīja vien astoņus procentus (2/24) izdarīto trīspunktnieku. Madonieši svinēja panākumu ar 14 punktu pārsvaru, tātad uzvarēja pārliecinoši. Rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Rūdolfs Brants, kas guva arī astoņas bumbas zem groziem. Artūrs Škute guva 12 punktu un 14 izcīnītas bumbas, Linards Lazdiņš – 9 punktus un 3 izprovocētas piezīmes, Emīls Pētersons un Normunds Skripka – pa 7 punktiem, Miks Kalniņš un Raitis Čakstiņš – pa 6 punktiem, Dzintaram Tonnim – 4 punkti un 6 rezultatīvas piespēles. LU labā Pauls Tomass Bērziņš guva 10 punktu un izcīnīja 7 bumbas.
Laipni aicināti atbalstīt mūsu komandu jau nākamajā mājas spēlē, kas ieplānota rīt, 16. novembrī, pulksten 20 Madonas pilsētas sporta centrā pret RTU komandu.