BK "Madona"/BJSS komanda ar skaistu uzvaru 14. martā noslēdza savu trešo sezonu LBL2 čempionātā.
Sezonas laikā gāja visādi- bija gan daudz skaistu uzvaru, gan arī zaudējumi spēlēs, kurās šķita, ka jāuzvar, patraucēja dažādas likstas ar spēlētājiem – traumas, slimības, studijas un strādājošajiem -darbi, labāko divpadsmitnieks šķita tik reāls, bet pietrūka nieka 3 punktu.
7. martā Madonā uzņēmām SK "Rēzekne"/"Ezerzeme" komandu. Spēles sākums atkal nepadevās, kā iecerēts – daudz kļūdu, un pievīla metienu precizitāte, bet otrajā puslaikā viss gāja normāli, tikai žēl, ka galotnē minimāls zaudējums (58 : 62;
J. Mednis – 16 p., E. Pētersons – 16 p., E. Malta – 9 p., R. Ostrovskis – 3 p., E. Skuja, G. Vizāns, J. Juška un K. Bitels pievienoja katrs pa 2 p.).
10. martā smaga izbraukuma spēle ar laimīgām beigām risinājās Liepājā, kur tikai spēles pēdējās divās minūtēs starp BK "Madona" un BK "Liepāja"/LSSS komandām noskaidrojās uzvarētājs. Šoreiz mūsu komanda "izrāva" laimīgu uzvaru (72 : 78; E. Pētersons – 18 p., J. Mednis – 18 p., E. Skuja – 13 p., N. Skripka – 12 p. un 10 rezultatīvas piespēles, E. Malta – 7 p., K. Lancmanis – 6 p., G. Vizāns – 4 p.).
14. martā skaistā spēlē, labā atmosfērā ar daudziem līdzjutējiem un daudziem dažādiem konkursiem, BK "Madona"/BJSS komanda otrajā posmā izcīnīja savu septīto uzvaru pār BJBS "Rīga"/KP BA/DSN komandu. Iespējams, tas ir satraukums, kas neļauj mums iesākt labi mājas spēļu pirmo daļu. Arī šoreiz pirmā ceturtdaļa tika zaudēta (15 : 22), bet saspēles vadītājs I. Ikstens to ātri sakārtoja, un turpinājumā gan uzvarētas trīs ceturtdaļas, gan spēlē gūta uzvara (88 : 65; N. Nīgalis –
16 p., A. Škute – 15 p., E. Pētersons – 13 p., J. Mednis – 10 p., K. Bitels – 8 p., I. Ikstens – 8 p. un 7 rezultatīvas piespēles, N. Skripka – 6 p., E. Skuja, E. Malta, G. Vizāns un J. Juška pievienoja katrs pa 3 p.).
Šajā spēlē notika jau ierastie līdzjutēju metienu konkursi, bija arī jauns konkurss, kurā laimīgais uzvarētājs savā īpašumā ieguva jaunu GF7 basketbola bumbu ar BK "Madona"/BJSS autogrāfiem, līdzjutēju balsojumā tika noskaidrots šīs sezonas vērtīgākais BK "Madona"/BJSS spēlētājs Jānis Mednis, kas saņēma vērtīgu balvu no Haralda Pūces. Starplaikā dejoja un izklaidēja, spēles laikā ļoti aktīvi atbalstīja komandu tautisko deju kolektīvs „Pipariņi", ļoti jautri un kvalitatīvi spēli komentēja, informēja un par mūziku rūpējās Artūrs Portnovs, visas sezonas laikā par konkursiem un vērtīgākā spēlētāja balsojumu rūpējās Arvis Grunte.
Liels paldies par šo sezonu Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS, BN "Kurši", veikalam "Papīrs", krodziņam "Šlāgeris", BK "Madona" prezidentam Mārim Caunītim, spēlētājiem, vietējiem tiesnešiem un galvenokārt līdzjutējiem.
BK "Madona"/BJSS spēlētāji un treneri ļoti, ļoti cer uz atkalredzēšanos jau septembra beigās – 2019./2020. gada sezonā LBL2 spēlēs.
26.03.2019.