Biatlonisti jau gatavojas ziemai, un pagājušajā sestdienā, 3. novembrī, Pļaviņu biatlona bāzē "Jankas" notika Aizkraukles novada sporta skolas atklātās sacensības biatlonā.
Sacensībās piedalījās arī Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) biatlonisti.
Kā pastāstīja Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja Aira Bērziņa, mūsu sporta skolas sportisti parādīja labu sniegumu. Distanci "Jankās" biatlonisti veica skrienot.
Masu startā A grupā vasaras biatlona 3 km distancē Agnijai Naglei – 2. vieta. B grupā 3 km distancē Līvai Šahno – 1. vieta, Raivis Vosels – 2. vietā. C grupā Katrīnai Bērziņai un Kārlim Ernestam Janovskim – 1. vieta. D grupā 2. vietā ierindojās Aleksis Škaļikovs, no 4. līdz 8. vietai – attiecīgi Madonas BJSS dalībnieki Armands Zālītis, Aleksandrs Vosels, Edvīns Ļitvins, Toms Pavlovs un Mārtiņš Janovskis.
Krosa sacensībās C grupā, veicot 1 km, Dāvis Vintišs no Kalsnavas ierindojās 2. vietā, D grupā 600 m krosa sacensībās uzvarēja Madonas BJSS audzēknis Ginters Bērziņš un Anete Vintiša no Kalsnavas, otrajā vietā – Daniels Ruļuks no Kalsnavas un Līva Peka, pārstāvot Madonas BJSS.
06.11.2018.