13. oktobrī Valmieras Olimpiskā centra stadionā Madonas BJSS 2012. g. dz. komanda aizvadīja līdz šim savas labākās spēles pārejas posmā uz lielo — 11×11 futbolu. Spēlēs gūtas četras uzvaras, un vienā — neizšķirts rezultāts.
Madona BJSS spēlē pret Smiltenes BJSS (1 : 0) vārtus guva E. Dimitrijevs.
Madonas BJSS un FC "Valmiera" spēle noslēdzās ar rezultātu 1 : 1, Madonai vārtus guva K. Rukmanis.
Madonas BJSS ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja Cēsis‑1 komandu, vārtus guva mūsu spēlētāji K. Rukmanis, G. Šmits, E. Dimitrijevs.
Madonas BJSS ar 1 : 0 pieveica FC "Gauja"-Valmiera, vārtus iesita M. Rudačenko, kā arī ar 1 : 0 pieveicām "Cēsis‑2" komandu, vārtus guva E. Stoma.
Beidzot pēc sasniegtā rezultāta var teikt, ka ir "svētki mūsu ielā". Jāuzteic, ka mūsu komanda ar vienu spēlētāju sastāvu piecās spēlēs ar kopējo laiku 100 minūtes izveidoja daudz vārtu gūšanas momentu ar labu realizāciju.
Komanda parādīja raksturu, jo divreiz spēja atspēlēties.
Ir izaugsme izpratnē par lielo futbolu.
Paldies visiem spēlētājiem par ieguldīto darbu.
Nākamās izbraukuma spēles lielajā futbolā – oktobra noslēgumā.
15.10.2024.