Gatavojoties jau nākamajai sezonai, no 17. līdz 22. jūnijam Madonā notika pirmā dienas nometne jaunajiem basketbolistiem. Liels prieks, ka nometnē piedalījās gandrīz 40 jauno basketbolistu no Madonas, Ērgļiem un Lubānas.
Pirmā nometnes diena sākās ar viesu treneru dalību. Trīs stundu treniņu Madonas pilsētas sporta centrā vadīja treneris no Igaunijas Chris Moore un Polijā dzīvojošais bijušais NBA spēlētājs Mike Ansley, kas trīs gadus spēlējis NBA komandās Orlando Magic, Philadelphia 76ers and Charlotte Hornets, pēc tam Eiropā – Spānijā, Turcijā, Izraēlā, Polijā.
Basketbols ir ļoti ātrs, tehnisks un atlētisks, tāpēc spēlētājiem jāuzlabo savas prasmes, lai tās laukumā pielietotu jaunajā sezonā. Sešu dienu laikā jaunieši dienā aizvadīja divas treniņnodarbības. Pirmajā dienas treniņā uzlabojām fiziskās īpašības Priežu kalna parkā, bet otrajā treniņā zālē slīpējām tehniku un aizvadījām sacensības spēlē 1 : 1 un 5 : 5. Tika veidots priekšstats par veselīgu dzīvesveidu, dienas režīmu un uzturu, par ko liels paldies tirdzniecības un atpūtas centram „Efeja". Par labu darbu un aizvadītajām sacensībām nometnes laikā pēdējā dienā labākie un visi jaunieši saņēma gardas balviņas.
Vasara ir tas laiks, kad bērniem sākas ilgi gaidītais brīvlaiks, viņi atpūšas, sporto un piedalās dažādās nometnēs. Tāpēc Madonas BJSS basketbola nodaļas treneris Agnis aicina zēnus (2006./2007./2008./2009. g. dz.) uz dienas treniņnometnēm: no 9. līdz 13. jūlijam Barkavā; no 13. līdz 17. augustam Madonā; no 20. līdz 24. augustam Barkavā.
Paldies Madonas BJSS, Madonas pilsētas sporta centram, Ērgļu novada domei, trenerim Ivaram Teterim, audzēknim Mikam Kalniņam, pašiem bērniem un viņu vecākiem par veiksmīgi aizvadīto pirmo dienas nometni!
Uz tikšanos treniņos no 9. līdz 13. jūlijam Barkavā un basketbola spēlēs!
26.06.2018.