No 22. līdz 26. jūlijam Cesvainē notika Madonas BJSS basketbola nodaļas U-13, U-14, U-17 komandu treniņsacensības, kurās piedalījās 30 jaunieši.
Treniņi notika volejbola laukumos, Cesvaines vidusskolas sporta zālē, Cesvaines pils parkā un SIA „Ozols LG" pludmalē, divus treniņus vadīja fizioterapeite Krista Kupča.
Pēc treniņsacensību beigām 28. jūlijā U-17 komanda tikās draudzības spēlē Alūksnē ar Sanktpēterburgas komandu, kas tur aizvadīja savu treniņnometni.
3. augustā spēlējām „Ghetto Basket" turnīrā Alūksnē, kur U-12 komandas puiši –
J. Liepiņš, S. D. Lietavietis, R. D. Iecelnieks, R. Lācis – aizcīnījās līdz play-off, bet U-16 grupā komanda „VEMOLS/Madona" – A. Šilinskis, R. Ostrovskis, E. Skuja – izcīnīja 3. vietu.
4. augustā spēlējām „Ghetto Basket" turnīrā Rēzeknē. U-12 puiši sīvā cīņā zaudēja spēlē par 3. vietu, bet U-16 komanda „VEMOLS/Madona" atkal kāpa uz pjedestāla
3. vietas pakāpiena.
No 5. līdz 9. augustam Madonā dienas treniņnometnē piedalījās U-11/12, U-13/14 vecuma grupas jaunie basketbolisti. Treniņi notika gan Madonas sporta centrā, gan ārā – Priežu kalna parkā, pie karjera ezera volejbola laukumiem, kopā ar Kristu Kupču, tad bijām izbraukumā uz „Ghetto Basket" turnīru Grīziņkalnā un uzaicinājām ciemos Latvijas izlašu, Latvijas Universitātes basketbola komandu fizioterapeitu, fiziskās sagatavotības treneri Ivaru Ikstenu.
13.08.2019.