Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Basketbolisti sāk gatavoties sezonai

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 15.06.2020.

Basketbolisti sāk gatavoties sezonai
Burtu lielums

No 9. līdz 13. jūnijam 2008. un 2009. g. dz. basketbolisti Madonā atsāka pilnvērtīgus treniņus un gatavošanos jaunajai 2020./2021. g. sezonai. Liels prieks, ka nometnē piedalījās 18 basketbolisti no Madonas, Ērgļiem un viens no Rīgas.

Dienas nometne sākās ar bijušā Latvijas izlases spēlētāja Haralda Kārļa uzrunu jaunajiem Madonas BJSS basketbolistiem. Haralds ir bijušais basketbolists, kurš spēlēja vieglā uzbrucēja pozīcijā, „Rīdzenes" sporta skolas audzēknis. Karjeru pieaugušo basketbolā uzsācis 2008. gadā kluba BK „Barons" sastāvā. Pēc tam vairākas sezonas aizvadījis Canaria basketbola akadēmijas komandā Spānijā. No 2011. līdz 2015. gadam pārstāvējis Seton Hall universitātes basketbola komandu NCAA turnīrā. 2015. gadā pievienojās BK „Valmiera" (2016. gadā tās sastāvā kļuva par LBL čempionu), bet 2017. gadā pārgāja uz BK „Jūrmala". Latvijas basketbola izlases sastāvā startēja 2015. gada Eiropas čempionātā. Pirms tam pārstāvējis Latvijas jaunatnes izlases. 2018. gada septembrī H. Kārlis paziņoja par profesionālā basketbola karjeras beigām, kam par iemeslu bijušas traumas. Pēc spēlētāja karjeras beigām pievienojies Ghetto Games komandai un ir viens no 3 × 3 basketbola sacensību organizētājiem un vadītājiem, kā arī komentē basketbola spēles un strādā par treneri. Haralds runāja par mācībām un treniņiem pandēmijas laikā, uzmundrināja un novēlēja mērķtiecību, izaugsmi un panākumus Madonas BJSS jaunajiem basketbolistiem treniņos un spēlēs.

Treniņi un sacensības tika organizētas Priežu kalna parkā, volejbola laukumos pie karjera ezera un Madonas pilsētas sporta centrā. Par labāko un veiksmīgāko puišu apbalvošanas balvām treniņnometnes beigās parūpējās krodziņš „Bura".
Dienas nometne turpināsies arī šonedēļ, tikai jau 2006./2007. g. dz. Jauniešiem.
Paldies Madonas BJSS, Madonas pilsētas sporta centram, Ērgļu novada domei, trenerim Ivaram Teterim, bijušajiem audzēkņiem Mikam Kalniņam un Dagnim Saknem par līdzdalību, krodziņam „Bura", jauniešiem un viņu vecākiem par veiksmīgi aizvadīto pirmo dienas nometni.
Uz tikšanos basketbola treniņos un jau 20. jūnijā Madonas Priežu kalna laukumos 3 × 3 basketbola sacensību „Topbumba 2020" 1. posma sacensībās!



16.06.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px