No 3. līdz 5. septembrim Madonas BJSS basketbolisti viesojās Igaunijā starptautiskā basketbola turnīrā „15.NG Mini Cup". Turnīrs notika vairākās vecuma grupās, bet Madonas BJSS startēja ar U-15 (2007. g. dzim.) un U-16 (2006. g. dzim.) grupu komandām.
Ņemot vērā padarīto darbu starpsezonā un citus apstākļus, uz šo turnīru ieradāmies apvienotu komandu sastāvos ar Alūksnes BJSS jauniešiem.
Turnīrā piedalījās Igaunijas 1. divīzijas komandas, tas deva iespēju mūsu jauniešiem aizvadīt labas spēles un uzkrāt pieredzi, labot dažas lietas pirms sezonas Latvijas Jaunatnes basketbola līgā.
U-15 vecuma grupas komanda Alūksne/Madona piedzīvoja 4 zaudējumus pret „Rakvere SK/Tarvas" (41 : 80), pret „SK Nord/Cramo" (35 : 82), pret „Audentese SK" (49 : 80) un pret Tartu „Ulikooli KK" (46 : 81), tomēr pēdējā dienā izdevās izcīnīt uzvaru pret „Rae Spordikool" (56 : 46) un turnīrā 6 komandu konkurencē ieņemt 5. vietu. Komandā spēlēja: R. D. Iecelnieks, S. D. Lietavietis, J. Liepiņš, J. Spaile, G. Dūdums, D. Ludboržs, L. Leimanis, V. Rešņa un E. Bukovskis.
U-16 vecuma grupas komanda Alūksne/Madona piedzīvoja zaudējumu pret „Keila KK" (67 : 77), „SK Nord/Cramo" (43 : 70), „Tartu Ulikooli KK" (50 : 70), bet izcīnītas 2 uzvaras – pret „KK Viimsi" (61 : 53) un „Saku KK" (55 : 37), kas turnīrā 6 komandu konkurencē deva 4. vietu. Komandā spēlēja: M. Peilāns, J. D. Bortņikovs, D. Aņikins, R. Ščeglovs, R. Kurzemnieks un K. P. Pātaga.
Liels paldies Alūksnes un Madonas BJSS, spēlētājiem, vecākiem un laipnajiem šoferiem no Alūksnes!
AGNIS BEĶERIS,
treneris
21.09.2021.