Skolēnu brīvdienās – 29. un 30. oktobrī – Daugavpilī, Madonā, Mārupē, Ogrē, Rīgā un Saldū risinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotie „Mini kausa" izcīņas turnīri U-10 un U-11 vecuma grupā.
Spēlēs piedalījās dalībnieku rekordskaits – 92 komandas no visiem Latvijas reģioniem – 25 meiteņu un 67 zēnu komandas. Dalībnieki sacentās basketbola elementu stafetē, kā arī spēlēs (4 x 5 minūtes), iegūstot pirmo sacensību pieredzi.
Madonas sporta centrā uz 1. posmu bija ieradušās 20 jauno basketbolistu komandas. U-10 grupā Madonas BJSS pārstāvēja divas komandas – 2004. g. dz. zēnu komanda no Ērgļiem un 2004./2005. g. dz. zēnu komanda no Madonas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.11.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto