19. un 20. martā Otepē notika Baltijas kausa izcīņa biatlonā, kur sacentās Lietuvas, Igaunijas un Latvijas sportisti. Starptautiskajās sacensībās piedalījās arī Madonas BJSS biatlonisti.
Sprinta distancē savā vecuma grupā Agnija Nagle izcīnīja sudraba medaļu. Savā grupā Līva Šahno, Raivis Voselis, Kima Krūmiņa ierindojās 4. vietā, Ilvars Bisenieks – 5. vietā, Elizabete Paura – 6. vietā, Dana Nagle – 7. vietā, Elizabete Stangaine – 8. vietā, Niks Saulītis – 9. vietā, Jēkabs Putniņš – 10. vietā.
Masu starta distancē Elizabete Paura savā vecuma grupā ieguva bronzas medaļu. Līvai Šahno – 4. vieta, Raivim Voselim – 5. vieta, Nikam Saulītim, Elizabetei Stangainei, Agnijai Naglei – 8. vieta, Ilvaram Biseniekam – 9. vieta, Kimai Krūmiņai, Jēkabam Putniņam – 10. vieta. Otepē balvas saņēma 1.-6. vietas ieguvēji.
Vīriem savā vecuma grupā Jānis Putniņš sprintā ieguva 2. vietu, masu startā – 3. vietu.