Vasara iet uz otru pusi, un arī orientēšanās sacensībās „Madonas kausi 2014" atlikušas vien sešas kārtas, līdz taps zināmi kausu ieguvēji.
Šogad, lai noskaidrotu uzvarētājus, pavisam notiks 23 kārtas dažādās novada vietās un ārpus novada, Ērgļos, Vietalvas un Jaunpiebalgas apkārtnē. Aizvadītas 17 kārtas, un jau iezīmējas katras grupas līderi. Pagaidām līderpozīcijas notur: VE – Jānis Baunis, SE – Una Arama, V8 – Jānis Lavrinovičs, S8 – Madara Veckalniņa, V10 – Dāvis Vitišs, S10 – Elīza Madsena, V12 – Uģis Beķeris, S12 – Katrīna Dambeniece, V15 –
Arvis Zeibots, S15 – Līva Dāve, V18 – Niks Pļaviņš, S18 – Līva Galeja, VB – Jānis Rešņa, SB – Laura Šadre, V35 – Juris Borovikovs, S35 – Ilvija Madsena, V45 –
Jānis Turks, S45 – Baiba Kaļva, V55 – Aivars Druvenieks, S55 – Dace Saulīte, V65 – Jānis Kalniņš, OPEN – Lolita Titova.
Pēc divu nedēļu pārtraukuma 19. augustā atsāksies orientēšanās sacensības. Tās šoreiz notiks Mailēs, marķējums Bērzaune-Vietalva 19. km. Starts no pulksten 16 līdz 19. Vienīgi jāpasteidzas startēt laicīgi, jo tagad jau ātrāk satumst, un sevišķi apmākušās dienās mežā grūtāk būs salasāma karte.
Pēc tam nākamās kārtas notiks 26. augustā Kusā, tad 2. septembrī Jaunkalsnavā, 9. septembrī „Smeceres silā", 16. septembrī Ērgļos, un noslēguma sacensības norisināsies 23. septembrī Ezerniekos (Švāns-Lubāna 5. km).
Veiksmīgus startus!
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto