Kopš marta beigām orientieristiem bija iespēja būt dabā, kustēties un
orientēties individuāli, sekojot līdzi informācijai par kontrolpunktu
atrašanās vietām un trasēm.
9. jūnijā norisinājās individuālais treniņš ar Sportident atzīmēšanos Vestienā, dalībnieku atsaucība bija jūtama.
– Pēc ilgāka pārtraukuma, kad orientieristiem tika piedāvāta iespēja orientēties individuāli, pirmais treniņš pulcēja pietiekami lielu dalībnieku skaitu, jācer, ka turpmāk tas tikai augs. Jau šodien, 16. jūnijā, tiek atsākti „Madonas kausi" orientēšanās sportā. Šodien orientieristi tiek gaidīti Rempos, starts no pulksten 16 līdz 19. Tāpat kā līdz šim, orientēšanās norisināsies otrdienās. 23. jūnijā sacensībām ir cits laiks – starts no pulksten 11 līdz 13, un tās norisināsies Jāņukalnā. Savukārt 30. jūnijā kārta paredzēta Vadzola ezera apkārtnē, bet 7. jūlijā – Madonas mototrasē Smeceres silā, – informē Gunārs Ikaunieks.
Paralēli „Madonas kausiem" norit arī citas aktivitātes, kas saistītas ar orientēšanos.
– 13. maijā Jāņukalna mežos tika organizēta treniņnometne Latvijas izlasei. Savukārt svētdien sākām Latvijas kausu stafetes. Tas bija pirmais lielākais orientēšanās pasākums, un tas notika Ķeguma apkārtnē. Madonieši startēja ļoti veiksmīgi, un vairākas komandas iekļuva pat pirmajā trijniekā. Notiek gatavošanās arī citiem lielākiem pasākumiem, – pastāsta Gunārs Ikaunieks.
16.06.2020.