12. un 13. augustā notika Madonas pilsētas 2020. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā ceturtais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu +40 grupās.
12. augustā piedalījās 13 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākās un meistarīgākās komandas šajā posmā vīriešu konkurencē bija: 1. vie-
tā – komanda no Kokneses novada „Irši" (Raivis Pālēns un Rinalds Kalniņš), 2. vietā – komanda no Madonas „Logi/Durvis" (Vasilijs Trusovs un Dzintars Šķēls), 3. vietā – komanda no Jēkabpils „Stokker" (Rihards Puķītis un Edijs Sovetovs).
13. augustā piedalījās 7 sieviešu un 7 vīriešu +40 komandas. Spēcīgākās sieviešu konkurencē bija: 1. vietā – komanda no Jēkabpils „Gumaka māsas" (Guna Stūrīte un Agita Šlesere), 2. vietā – komanda no Madonas „SIA" (Ilona Kalupniece un Agnese Romula), 3. vietā – komanda „Rēzekne".
Vīriešiem +40 spēcīgāko trijniekā iekļuva: 1. vietā – komanda no Madonas „Madno" (Arkādijs Strods, Imants Kairišs un Dzintars Vasiļjevs), 2. vietā – arī komanda no Madonas „Dūšīgie" (Alvis Greidiņš, Juris Praškevičs, Raivis Sausiņš un Dzintars Tonnis), 3. vietā – komanda no Kokneses novada „Irši" (Modris Vilcāns, Juris Sirmais, Kaspars Sniedzītis un Dzintars Greļs).
21.08.2020.