29. un 30. jūlijā notika Madonas pilsētas 2020. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā trešais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu +40 grupās.
29. jūlijā piedalījās 14 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākās un meistarīgākās komandas šajā posmā vīriešu konkurencē: 1. vietā – komanda no Daugavpils „D-pils" (Rihards Puķītis un Sergejs Nikolajevs), 2. vietā – komanda no Rēzeknes „SK SPAKS" (Vladislavs Smirnovs un Aleksandrs Zeltiņš), 3. vietā – komanda no Rīgas „Parādu piedziņa" (Gatis Slavēns un Ralfs Ozoliņš).
30. jūlijā piedalījās 10 sieviešu un 7 vīriešu +40 komandas. Spēcīgākās sieviešu konkurencē: 1. vietā – komanda „Rēzekne",
2. vietā – arī komanda no Rēzeknes „Bo-Bi-Bu" (Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska-Cvetkova), 3. vietā – komanda no Gulbenes „LID" (Liene Ķikuste, Daiga Ņikitina un Inese Ubaga).
Vīriešiem +40 spēcīgāko trijniekā iekļuva šādas komandas:
1. vietā – komanda no Kokneses novada „Irši" (Modris Vilcāns, Juris Sirmais, Kaspars Sniedzītis un Dzintars Greļs), 2. vietā – komanda „Dūšīgie", 3. vietā – komanda no Madonas „JAK" (Jānis Sudārs, Arvis Tomovics un Sandris Sproģis).
Ceturtais posms Madonas pludmales volejbola laukumos gaidāms 12. un 13. augustā.
12.08.2020.