Madonas novada čempionāts galda tenisā, kas bija paredzēts šosestdien, 21. martā, Praulienas pamatskolā, atcelts sakarā ar vīrusa "Covid-19" izplatības ierobežošanai noteikto ārkārtas situāciju valstī.
Organizatori vēsta, ka čempionāts atcelts uz nenoteiktu laiku.
17.03.2020.