Ērgļos 7. un 8. februārī bija plānota Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, bet silto laikapstākļu dēļ Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pieņēmusi lēmumu to atcelt.
LOK preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters ziņo: – Ziemai neraksturīgo meteoroloģisko apstākļu dēļ Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde šogad nenotiks, un sacensības tiek pārceltas uz 2015. gada februāri. Olimpiādes sacensības, kas šajā gadā bija plānotas 7. un 8. februārī Ērgļos, sala un sniega trūkuma dēļ nav iespējams sarīkot. Latvijā salu sola tikai janvāra otrajā pusē, taču pirmo pastāvīgo sniegu – vien februārī. Sagatavot biatlona, distanču un kalnu slēpošanas trases, kā arī slidošanas un hokeja laukumus Ērgļos tik īsā laikā nav iespējams. Tāpat jāņem vērā, ka lielākā daļa dalībnieku, kuri bija plānojuši piedalīties sacensībās, treniņus ziemas sporta veidos šajā sezonā nemaz nav uzsākuši.
Autore: IVETA ŠMUGĀ