22. augustā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" noslēdzās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas biatlonistu vasaras nometne.
Piecas dienas – no 18. līdz 22. augustam – biatlonisti cītīgi trenējās. Katru dienu "Smeceres silā" notika divi treniņi ar skriešanu, braukšanu ar rolleriem, šaušanu un pārbaudes sacensībām nometnes noslēgumā. Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja Aira Bērziņa pastāstīja, ka šī vasara biatlonistiem ir bijusi ļoti darbīga. Ap 30 jauno sportistu, kas piedalījās vasaras nometnēs, ir neatlaidīgi trenējušies. Šī jau bija trešā nometne šajā karstajā vasarā, un rezultāti gan vispārējā fiziskajā sagatavotībā, gan meistarībā ir jūtami. Tie parādās arī sacensībās, kad Madonas BJSS audzēkņi spēj cīnīties par godalgotajām vietām.
Ja vasarā neko nedara, netrenējas, tikai atpūšas, tas ir redzams, uzsākot sezonu – netur līdzi tiem, kuri vasarā nav tikai sauļojušies. Kaut biatlons ir ziemas sporta veids, meistarība ir jāpilnveido arī vasarā. Tā uzskata treneri.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.08.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto