Ar "Olimpiskās dienas 2021" rīta vingrojumu pagājušajā piektdienā, 21. maijā, noslēdzās Olimpiskais mēnesis, kas iesākās Latvijas Olimpiskās komitejas dzimšanas dienā – 23. aprīlī.
21. maijā visā Latvijā norisinājās tradicionālais "Olimpiskās dienas 2021" rīta vingrojums, kas pulcēja vairāk nekā 148 000 dalībnieku no visiem Latvijas reģioniem – 102 pašvaldībām.
Sporta un veselību veicinošās aktivitātes tika izvērstas mēneša garumā. Olimpiskā mēneša sauklis – "Mēs esam #SPORTIŅĀ".
Lielu un masveidīgu pasākumu šogad nebija, jo pandēmijas laikā pārsvarā vingrošana varēja notikt āra apstākļos ar ierobežotu cilvēku skaitu grupās. Nevar salīdzināt ar to rīta vingrošanu, kāda bija pirms pāris gadiem. Lietainajos laikapstākļos vingroja lielākoties attālināti, savās mājās, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.
Olimpiskā mēneša zīmējumu konkursā piedalījās Madonas novada skolu audzēkņi. Otrajai kārtai tika iesūtīti 69 zīmējumi 1.-4. klašu grupā, kā arī vecākajā grupā – 9 esejas. Plašāks ieskats par Olimpiskās dienas norisēm novadā – kādā no "Stara" turpmākajiem numuriem.
26.05.2021.