Pēc „Covid-19" dēļ noteiktās ārkārtējās situācijas beigām Latvijā ar zināmiem nosacījumiem būs atļauti sporta pasākumi, pieaugušo izglītība un bērnu nometnes.
No trešdienas, kad būs beigusies ārkārtējā situācija Latvijā, dzīve valstī neatsāksies gluži ikdienas režīmā, jo vairāki ierobežojumi paliks, turklāt esot prognozējams, ka daži no tiem paliks vismaz līdz gada beigām.
No 10. jūnija, visticamāk, tiks paplašinātas pulcēšanās iespējas, iekštelpās ļaujot pulcēties līdz 100 cilvēkiem, kuriem vajadzētu nodrošināt četru kvadrātmetru platību uz cilvēku.
Būšot atļauti sporta pasākumi līdz 30 cilvēkiem, pieaugušo izglītība līdz 50 cilvēkiem ar zināmām higiēnas protokola prasībām un bērnu nometnes.
09.06.2020.