Augusta beigās Rīgā notika Latvijas čempionāts zolē komandām.
Šis notikums šoreiz pulcēja 18 komandas no visas Latvijas. Arī Madonas novada zolmaņi nenobijās un droši pārstāvēja komandu šajā pasākumā. Cīnoties ne tikai ar pretiniekiem, bet arī ar 30 grādu karstumu, bronzas medaļas uz Madonas novadu atveda Kalsnavas zoles meistars Leons Vigulis un Genadijs Jeršovs, kā arī šīs informācijas autors, biksērietis Dainis Šveics. Tādējādi mūsu komanda apliecināja, ka zoles tradīcijas nav svešas Madonas novada iedzīvotājiem.
DAINIS ŠVEICS
6.09.2022.