Pavasarīgā noskaņojumā 18. un 19. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās Madshus Latvijas kauss biatlonā, kas vienlaicīgi bija arī sezonas noslēguma sacensības biatlonā.
Latviju pārstāvēja biatlonisti no Alūksnes, Cēsīm, Daugavpils, Madonas, Aizkraukles, Talsiem, kā jau ierasts, konkurenci sastādīja arī Lietuvas sportisti no Visaginas, Ignalinas un Viļņas.
18. martā sacensības mazākajiem D grupā norisinājās stafešu komandās, kur Madonas BJSS 1. komanda – Rainers Upenieks, Kārlis Ernests Janovskis un Bruno Bīrītis – ieguva 3. vietu. Sekoja sacensības sprintā, bet 19. martā – masu startā.
Biatlonistu vīriešu nelielajā konkurencē abās sacensību distancēs – gan sprintā, gan masu startā – uzvarēja Roberts Slotiņš. Masu startā Rolands Pužulis ieņēma 2. vietu, Arvis Liepiņš startēja abās sacensību dienās, un abās viņš ierindojās 3. vietā. Mārtiņš Indriksons ieņēma 5. vietu sprintā un 4. vietu masu startā.
Labus panākumus Latvijas kausā un sezonas noslēgumā guva vairāki Madonas BJSS biatlonisti.
A grupā abās dienās uzvaru izcīnīja Ieva Pūce, distancē ar masu startu C grupā uzvarēja Kima Krūmiņa.
Sprintā C grupā 2. vietu ieņēma Katrīna Bērziņa, 3. vietā – Līva Šahno. C grupā Uvis Akmentiņš ieņēma 5. vietu. Masu starta distancē A grupā 2. vietā – Elizabete Stangaine, B grupā 2. vietā – Niks Saulītis, no latviešiem 4. vietā – Ilvars Bisenieks; Agnija Nagle, Elizabete Paura un Dana Nagle ierindojās attiecīgi no 4. līdz 6. vietai. D grupā 1. vietā –
Silvestrs Švauksts.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.smeceressils.lv.
"Smeceres silā" biatlonisti sezonu noslēdza pacilāti, jo bija priecīgi par Andreja Rastorgujeva izcīnīto 2. vietu Pasaules kausa posmā.
Apbalvošanā piedalījās Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka, ģenerālsekretārs Krišjānis Meirāns.
22.03.2017.