Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Apkopoti rezultāti, noskaidroti uzvarētāji

ANITA KRAUKLĪTE, vieglatlētikas trenere

Autors • 25.01.2021.

Apkopoti rezultāti, noskaidroti uzvarētāji
Burtu lielums

Lai tiktu pie titula Madonas „Gada jaunatnes vieglatlēts", ir jābūt Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknim un gada laikā aktīvi jāpiedalās visa mēroga vieglatlētikas sacensībās. Labākais vieglatlēts tiek noskaidrots piecās vecuma grupās. Katra līdzdalība un starts tiek fiksēts, un katrs rezultāts tiek pārvērsts punktos pēc vieglatlētikas punktu tabulām. Kopvērtējumā tiek vērtēti 10 labākie sportista rezultāti punktu izteiksmē.

U-20 grupā

1. vieta – Laura Dūma – 862 punkti (izpildīts meistarkandidāta normatīvs 60 m/barj., 100 m/barj. un septiņcīņā).
2. vieta – Jānis Šķēle – 834 punkti (I sporta klase 60 m/barj., tāllēkšanā un augstlēkšanā).
3. vieta – Jurģis Šahno – 580 punkti (II sporta klase 60 m/barj. un tāllēkšanā).

U-18 grupā

1. vieta – Luīze Barkāne – 796 punkti (II sporta klase pieccīņā, augstlēkšanā un 4 kg lodes grūšanā).
2. vieta – Ērika Līna Rivseniece – 795 punkti (II sporta klase septiņcīņā, augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā).
3. vieta – Dāvis Gaiziņš – 769 punkti (II sporta klase tāllēkšanā).

U-16 grupā

1. vieta – Bruno Lielbārdis – 751 punkts (III sporta klase 60 m, 110 m/barj. un tāllēkšanā).
2. vieta – Undīne Baškevica – 727 punkti (I sporta klase augstlēkšanā).
3. vieta – Renāte Tropa – 703 punkti (II sporta klase 60 m/barj.).

U-14 grupā

1. vieta – Monta Starce – 582 punkti (III sporta klase augstlēkšanā).
2. vieta – Sabīne Gailīte – 581 punkts (III sporta klase augstlēkšanā).
3. vieta – Artūrs Audže – 520 punkti (II jaunatnes sporta klase
60 m, augstlēkšanā un tāllēkšanā).

U-12 grupā

1. vieta – Elīna Ieva Rivseniece – 375 punkti.
2. vieta – Markuss Mickevičs – 292 punkti.
3. vieta – Toms Jermacāns – 289 punkti.

2020. gads visiem sportistiem un treneriem paliks atmiņā kā ierobežojumu gads "Covid-19" pandēmijas dēļ. Taču tas netraucēja sportistiem piedalīties sacensībās, tiesa, ne tik daudz, kā gribētos, bet pietiekami. Latvijas čempionātos izcīnījām kopskaitā 21 medaļu (7 zelta, 7 sudraba, 7 bronzas). Latvijas izlasi Baltijas komandu sacensībās pārstāvēja piecas sportistes (U-20 grupā – Laura Dūma un Daniela Keita Lielupe, U-18 grupā – Ērika Līna Rivseniece un Luīze Barkāne, U-16 grupā – Nikola Innus.
Paldies sportistiem un treneriem par aizvadīto sezonu! Lai veiksmīgi starti 2021. gadā!


26.01.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px