1. augusta pēcpusdienā Rīgā, VEF kultūras pilī, norisinājās Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
Balvas laureātiem pasniedza LFS prezidents Ilvis Pētersons, LFS Treneru komitejas vadītājs Andris Pīlups, LFS Tiesnešu komitejas vadītājs Māris Kumerdanks, Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Jurijs Fedulovs, Latvijas izlases spēlētāji Linda Līce, Artūrs Jurševskis un Ivars Dišereits. Pasākuma vadītāja loma bija uzticēta improvizācijas teātra „Spiediens" pārstāvjiem Sandai Dejus un Jurim Kozlovskim.
Īpašs prieks, ka aizvadītās Latvijas Florbola savienības sezonas labāko spēlētāju vidū arī mūsējie – lepojamies un novēlam arī nākamajā sezonā labus panākumus!
Latvijas bērnu un jauniešu čempionāta labākie spēlētāji: zēni U-14, 2. divīzija: rezultatīvākais spēlētājs – Kristers Orlovs (Kalsnava/Madona); zēni U-16, 2. divīzija: labākais uzbrucējs – Jānis Kalniņš (Kalsnava/Madona).
Latvijas veterānu čempionāta labākie spēlētāji: 35+: labākais vārtsargs – Guntis Preiss (Aizkraukle/Silarozes-Rīgas Lauvas).
Vīriešu 2. līga – My Floorball mēneša labākie spēlētāji: Sandijs Kalniņš (FK „Kalsnava"), 2017. gada oktobris; Haralds Niedrītis (FK „Kalsnava"), 2018. gada marts.
Vīriešu 1. līgas labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā – Sandijs Kalniņš (FK „Madona").
Sandijam un Haraldam balvas tika nodotas neklātienē.
Paldies sportistiem par ieguldīto darbu, par Kalsnavas un Madonas vārda popularizēšanu, paldies treneriem un vecākiem par atbalstu. Lai veiksmīga jaunā florbola sezona!
08.08.2018.