Ar uzvarētāju apbalvošanu Ļaudonā, kad 11. oktobrī norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts vidējā distancē orientēšanās sportā, noslēdzās "Madonas kausu 2014" sezona.
Kā jau ierasts, "Madonas kausu" izcīņu orientēšanās sportā rīkoja OK "Arona" sadarbībā ar Madonas BJSS. Orientēšanās kārtas norisinājās otrdienu pēcpusdienās, mainot sacensību norises vietas. Pavisam "Madonas kausu" izcīņa norisinājās 23 kārtās. Pirmā iesākās 8. aprīlī pie Barkavas pamatskolas, bet beidzamā, 23., kārta notika atpūtas vietā "Ezernieki". – Orientēšanās sacensību seriāls "Madonas kausi" pastāv jau daudzus gadus, un mums ir izdevies piesaistīt ļoti daudz orientēšanās sporta dalībnieku un interesentu. Šosezon jaunākajam dalībniekam bija 4 gadi, vecākajiem – virs 70. Prieks par tiem 13 dalībniekiem, kas piedalījās visās 23 kārtās, un viņi par to saņēma balvas. Domāju, ka "Madonas kausi" ir vienas no populārākajām sacensībām, jo piedalās dalībnieki arī no citiem klubiem, – vērtēja Gunārs Ikaunieks.
Noslēdzoties beidzamajai kārtai, tika apkopoti kopvērtējuma rezultāti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto