Viens no pagājušās sezonas stabilākajiem aizsargiem lietuviešu hokejists Nerijus Ališausks nākamajā sezonā nepārstāvēs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas „Dinamo". Šo ziņu jaunais sportists publicējis savā Instagram kontā.
Ierakstā viņš pateicas „Dinamo" par sniegto iespēju pārstāvēt šo klubu un neslēpj prieku par gūtajiem panākumiem aizvadītajā sezonā. 29 gadus vecais hokejists novēl „Dinamo" veiksmi turpmāk. Tāpat Ališausks saka paldies saviem faniem un atbalstītājiem. Iepriekšējā sezona viņam bija trešā "Dinamo" rindās; 53 mačos Nerijus Ališausks izcēlās ar pieciem vārtiem un divām piespēlēm, bet viņa lietderības koeficients "-20".
Kopumā trīs sezonu laikā KHL lietuvietim ir notikušas152 spēles regulārajā turnīrā. Tajās viņš iekrājis 18 punktus, nopelnījis 58 soda minūtes un ticis pie lietderības koeficienta "-27". Iepriekš spēlētājs neslēpa, ka izskata vairākus karjeras variantus, tomēr prioritāte ir KHL.
Lietuvietis Ališausks hokeju pieaugušo līmenī sāka spēlēt "Liepājas Metalurga" sistēmā. Tāpat viņam ir pieredze Vācijas trešajā līgā un Kazahstānā. Aizsargs pārstāvējis Lietuvas izlasi deviņos pasaules čempionātos.
28.07.2020.