Madonas BJSS U-12 jaunie basketbolisti 1. kārtas 13 spēlēs guvuši 8 uzvaras un 5 zaudējumus.
13. un 14. decembrī devāmies izbraukumā uz Ogri, kur šogad jau notikušas 2. kārtas četras spēles. Ogrē U-12 basketbolisti cīnījās par 9.-16. vietu Austrumos, bet Gulbenē notika cīņas par 17.-24. vietu.
13. decembrī Ogres basketbola skolā tikāmies ar Rīgas A. Kraukļa VEF B komandu, kuras treneris ir slavenais Latvijas basketbola speciālists, LSPA docents, profesors Jānis Rimbenieks. Šajā spēlē izdevās izcīnīt uzvaru ar 54 : 38.
Otrajā dienas spēlē cīnījāmies ar BS "Ogre" B komandu, kam sāpīgi zaudējām mača galotnē – 32 : 34.
14. decembrī bija līdzīgi. Pirmajā spēlē pieveicām BJBS Rīga/Basketbola klasi ar 53 : 44, bet otrajā mačā zaudējām BS "Ogre" komandai – 23 : 53.
Patīkami ir tas, ka šīs divas uzvaras mums nodrošina neizkrišanu zemāk un jau 31. janvārī un 1. februārī 3. kārtas 1. posma sabraukumā atkal cīnīsimies ar stiprām, līdzvērtīgām komandām.
U-12 basketbolisti aicina gara auguma un ātrus zēnus pievienoties mūsu komandai, tāpat arī 1. un 2. klases zēnus. Sākt trenēties basketbolā nav par vēlu, jo līdz BJSS absolvēšanai vēl tāls ceļš ejams!
Komandas vārdā visiem līdzjutējiem, puišiem, vecākiem un BJSS vadībai novēlam priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu, veiksmīgu jauno gadu!
AUTORA foto