31. janvārī un 1. februārī Madonas BJSS U-12 (2003. g. dz.) zēnu basketbola komandai notika 3. kārtas 1. posma sacensības Rīgā, Teikas vidusskolā.
Cīnījāmies B apakšgrupā no 25. līdz 32. vietai, kas lieku reizi parāda, cik nopietna ir konkurence Latvijas Jaunatnes basketbola līgā.
Pirmajā dienā izcīnījām divas uzvaras – rezultāts ar "Liepāju" 20 : 0, jo pretinieki neieradās. Uzvarējām Rīgas Basketbola klases komandu ar 84 : 32 (E. Skuja – 27, R. Ostrovskis – 16, M. Zeltkalns – 15, K. Safronovs – 14 punktu).
Otrajā sabraukuma dienā uzvarējām Talsu komandu ar 61 : 31 (M. Zeltkalns – 16, E. Skuja – 15, E. Priževoits – 8 punkti). Pēdējā šī sabraukuma cīņā, spēlējot ar otras grupas uzvarētāju – Cēsu komandu, zaudējām ar 45 : 37 (E. Skuja – 11, R. Ostrovskis – 8, D. Točs – 8 punkti).
Ar trim uzvarām nodrošinājām 1. vietu apakšgrupā un nākamajā sabraukumā 14. un 15. martā cīnīsimies par 17.-24. vietu LJBL regulārajā čempionātā. Būsim vienā apakšgrupā ar Jelgavas, Bauskas, BS "Ogre" B komandām.
U-12 basketbola komanda aicina pievienoties zēnus, kas dzimuši 2003., 2004. vai 2005. gadā.