Sestdien, 9. novembrī, pulksten 14 Madonas pilsētas sporta centrā norisināsies Latvijas čempionāta volejbolā 1. līgas spēle, kur Madonas vīriešu volejbola komanda laukumā tiksies ar Rēzeknes novada volejbola spēlētājiem.
Komandas treneris Guntis Lazda pastāstīja: – Mums tas ir notikums – spēlēt 1. līgā, kur pirmā spēle ieplānota šosestdien Madonas sporta centrā. Komanda sāka trenēties pagājušajā gadā, kad spēlējām Latvijas strādājošo līgā. Komanda kopā ar kapteini Gati Platpīru bija gatava spert soli tālāk un spēlēt 1. līgā. Tā kā visi komandas spēlētāji ir no bijušā Madonas novada, tātad skatītājiem viņi ir vairāk vai mazāk pazīstami. Atliek tikai doties uz sporta halli vērot spēli, turēt īkšķus par savējiem!
Autore: IVETA ŠMUGĀ