Madonas Valsts ģimnāzijas (MVĢ) kolektīvs ik pavasari pulcējas aerobikas festivālā konkursā, kas norisinās Madonas pilsētas sporta centrā. Arī šopavasar tika noskaidrotas klases, kurām saskaņotāks soļu ritms un daudzveidīgākas kustības, arī šova elementi un sarežģītas kombinācijas.
Pasākumu vadīja Laura Līva Umperoviča no 11.b klases un Tomass Aizstrauts no 10.b klases.
Pēc priekšnesumiem un sacensības starp MVĢ sešām klašu komandām tika noskaidrots aerobikas konkursa uzvarētāju trijnieks. Pirmo vietu ieguva 10.a klase, 2. vietā – 12.a klase, 3. vietā – 12.b klase. Daudzi skatītāji savas simpātijas neslēpa, skatoties 11.b klases aerobikas priekšnesumu.
Vērtējumu, kā ierasts, ar savu redzējumu noteica žūrija, saskaitot punktus, protams, arī ņemot vērā aerobikas pamatu un fitnesa veidu iestrādni priekšnesumā.
Žūrijā darbojās profesionāles – aerobikas trenere Vēsma Vārsberga, sporta skolotāja Elita Gusarova, absolventes Kitija Auziņa un Agne Lībore. Svarīga bija ne tikai soļu saskaņa mūzikas ritmā, arī komandas tēla vienotība, tērpi un pat priekšnesuma dinamika.
Kā vienmēr balvās uzvarētājas klašu komandas saņēma gardās picas, pateicība par piedalīšanos tika veltīta arī pārējo klašu komandām.
Uz vaicājumu par to, kā ģimnāzijas audzēkņi pa vidu aizņemtībai mācībās sagatavojās konkursam, sporta skolotāja Lana Līcīte atbildēja: – Dažādi. Klases aerobikas festivālam gatavojās gan stundās, gan, tuvojoties konkursa dienai, mēģināja arī pēc stundām.
04.03.2020.