Labāko mājasdarbu izpildījušās klases no Vidzemes pulcēsies "ZZ Čempionāta" pusfināla sacensībās, kas notiks 8. maijā Madonas sporta centrā.
"ZZ Čempionāts" notiek jau devīto gadu, un to rīko sarunu karte "Zelta Zivtiņa" sadarbībā ar jauniešu organizāciju "Avantis". Pēc pieteikšanās, mājasdarba izpildes tiek noteiktas tās klases, kuras piedalīsies pusfinālā visos Latvijas reģionos. Sacensības norit trijās klašu grupās: 4.-5., 6.-8. un 9.-12. klase.
28. aprīlī jau norisinājās Latgales pusfināls Daugavpilī, kur tika izvirzīta Varakļānu vidusskolas 7. klase un skolotāja Daira Zepa, 9. klase un skolotāja Aina Jaunzeme,
11. klase un skolotāja Ingrīda Dalecka.
8. maijā uz pusfinālu Madonā 4.-5. klašu grupā ceļazīmi saņēmuši: Madonas pilsētas
1. vidusskolas 5.a, 5.b, 5.c klase, Kalsnavas pamatskolas 5.a klase; 6.-8. klašu grupā: Madonas Valsts ģimnāzijas 7.a klase, 8.a klase, Madonas pilsētas 1. vidusskolas 8.b klase.
9.-12. klašu grupā pusfinālā tiksies: Madonas pilsētas 1. vidusskolas 11.b klase, Madonas Valsts ģimnāzijas 9.b klase, 10.b klase, Madonas pilsētas 2. vidusskolas
10.a klase, A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas 11.a klase. Fināls norisināsies 30. maijā Jūrmalā – Dzintaru mežaparkā. Ar informāciju var iepazīties mājas lapā www.zzcempionats.lv.