Ar 3 × 3 spraigām basketbola spēlēm 24. jūlijā noritēja Ogres, Ikšķiles, Salaspils čempionāta „Rags" 2. posma sacensības.
Pirmajā posmā Ogrē piedalījās 56 komandas. Uz 2. posmu 24. jūlijā Ikšķilē no Madonas ieradās trīs komandas.
U-16 (2006. g. dz. un jaunāki) vecuma grupā pusfinālā zaudējumu piedzīvoja komanda „BK 3 × 3 Madona 006" (R. Kurzemnieks, J. Liepiņš, K. P. Pātaga) un arī spēlē par 3. vietu – zaudējums.
Komanda „BK 3 × 3 Madona 06" (R. Ščeglovs, D. Aņikins, M. Peilāns, J. D. Bortņikovs) 2. posmā izcīnīja 3. vietu un uzlaboja jeb saglabāja savas pozīcijas kopvērtējuma tabulā.
Vīru grupā spēlēja komanda „BK 3 × 3 Madona" (M. Kalniņš, A. Pētersons, D. Sakne, T. Holsts) un savā apakšgrupā ieņēma 1. vietu, 1/8 finālā izcīnīts panākums, bet 1/4 finālā zaudējums, neiekļūstot posma četru labāko komandu pulkā. 2. posma kopvērtējumā izcīnīta 6. vieta.
Finālā piedalīsies 12 labākās komandas (posmu laikā komandas krās punktus, lai iekļūtu finālā 26. septembrī).
Uz tikšanos 3 × 3 basketbola laukumos!
3.08.2021.