16. aprīlī Madonas sporta centrā notika "Orange Team" kausa izcīņas 2. posma sacensības FIBA 3 × 3 basketbolā U-13 vecuma grupā (2003. g. dz. un jaunāki).
Piedalījās 16 komandas, kas pārstāvēja Madonu, Rūjienu, Ikšķili, Ērgļus, Jēkabpili, Cēsis, Jelgavu, Ādažus, kā arī Rīgu.
Visas komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās. No katras apakšgrupas divas stiprākās turpināja cīņu ceturtdaļfinālā. Madonas BJSS pārstāvēja divas komandas. Komanda "Madona 1" (R. Ostrovskis, M. Lācis, M. Sniķis, E. Priževoits) neiekļuva ceturtdaļfinālā, bet komanda "Madona" (E. Skuja, A. Šilinskis, D. Točs) tika pat līdz finālam. Pirmajā posmā Rūjienā šī komanda ieņēma 6. vietu.
Pirmo vietu izcīnīja "Orange Team" kausa 1. posma uzvarētāja Rūjienas komanda, kas finālā spraigā cīņā apspēlēja mājinieku komandu "Madona". Cīņā par trešo vietu Ādažu komanda "Jurīšpuikas" izrādījās spēcīgāki par Rīgas komandu "Orange Team X".
Paldies atbalstītājiem: Madonas novada domei, Sportland, Latvijas Basketbola savienībai, kā arī VEF LJBL, AS "Lazdonas piensaimnieks", "Kārums", "Latbana group", "Smiltenes piens", "Barons/LDZ", ZS "Jāņkalni", "Wok to Walk", "Bosix", "Sporta Bode".
Trešais "Orange Team" posms notiks maija vidū Rīgā. Informācija sekos vietnē 3x3planet.com. Spēlētājiem, kas sasnieguši 13 gadu vecumu, vēlams reģistrēt spēlētāja profilu 3x3planet.com. Tas nepieciešams, lai sacensībās iegūtie punkti gan nonāktu spēlētāja kopējā reitingā, gan tiktu pieskaitīti Latvijas kopējā reitingā.