26. martā Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts kikboksā, kurā piedalījās Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Turkmenistānas sportisti.
No Madonas čempionātā piedalījās Evita Anspoka un Artūrs Pupins. Latvijas čempionāts kikboksā devis mums vienu Latvijas čempionu – Artūru Pupinu, kas atbilstoši nolikumam ir izcīnījis sporta meistara kvalifikāciju kikboksā jeb melno jostu.
Sacensības izvērtās veiksmīgas arī Evitai, kas izcīnīja 2. vietu Kick Light disciplīnā svara kategorijā līdz 64 kg.
Artūrs pirmajā cīņā tikās ar sportistu no Līvānu kikboksa kluba „Skits". Lai gan līvānieši parasti ir stipri pretinieki, šoreiz Artūra pārākums sāka parādīties jau pirmajā raundā, līdz ar to – uzvara visos raundos (3 : 0). Otrā cīņa Artūram bija pret LSPA SK sportistu, kurš savā pirmajā cīņā bija viegli uzvarējis pretinieku. Pēc nelielas konkurences pirmajā raundā arī šis pretinieks piekāpās Artūram ar 3 : 0. Finālcīņa bija paredzēta nākamajā dienā pret lietuviešu sportistu, bet, tā kā lietuvieši vēlējās tikt mājās, jo tikai viens sportists nebija aizvadījis visas cīņas, panācām vienošanos sākt cīņu tajā pašā dienā. Lietuvietis savā iepriekšējā cīņā pārliecinoši uzvarēja un domāja, ka finālā viņam klāsies viegli, tomēr cīņa noritēja pēc Artūra noteikumiem. Finālā – atkal uzvara ar 3 : 0.
Apsveicam Artūru un novēlam turpmākos panākumus cīņas sportā. Gatavojamies „Izaicinājuma ringam" Gulbenē, kur Artūrs aizvadīs cīņu pēc MMA noteikumiem.
Aicinām visus, kas vēlas izbaudīt uzvaras garšu cīņā, pievienoties Jaukto cīņu klubam „Madona" Saules ielā 61, Madonā.