20. jūnijā Madonā notiks 2015. gada Baltijas kausa 4. posma un Latvijas kausa 2. posma sacensības enduro sprintā, kā arī Lietuvas kausa izcīņa.
Mototehnika būs izvietota slēgtajā parkā Saieta laukumā. Pulksten 11.05 notiks dalībnieku parāde Saieta laukumā, kad stundas garumā visiem interesentiem būs iespējams aplūkot braucamrīkus. Pirmais starts ieplānots pulksten 12.30.
Enduro sprinta sacensības organizē Latvijas Motosporta federācija, biedrība "Motoklubs Kalsnava MB" sadarbībā ar biedrību "Latvian Baja".
Pēc enduro krosa sacensību atklāšanas tās pārcelsies uz "Smeceres silu". Šīs būs pirmās lielākās sacensības "Smeceres silā" jaunuzbūvētajā mototrasē. Kā pastāstīja distances priekšnieks Guntis Ķeveris, distancē būs trīs posmi – divi ātrumposmi un viens pārbrauciena posms. Trase dalībniekiem sagatavota, lai pārbaudītu meistarību uz dažāda seguma – grants, smiltīm, meža takām, ceļiem, asfalta. Arī skatītājiem trase būs pārskatāma – atliks vien uzkāpt kalnā un noraudzīties uz enduro sprinta sacensību dalībniekiem.