17. februārī Gulbenes sporta centrā norisinājās Vidzemes jaukto cīņu čempionāts, kur bija pārstāvēts Madonas, Gulbenes, Valkas, Cēsu, Balvu, Preiļu un Jēkabpils novads.
35 šo novadu sportisti cīnījās par uzvaru četrās disciplīnās: dūru cīņa jeb bokss, stāvcīņa jeb kikbokss, sumo un jauktā cīņa. Sumo cīnījās paši mazākie, 7-10 gadu vecie sportisti. Šajā disciplīnā madonietis Markuss Rieksts izcīnīja pirmo vietu. Gints Beļaunieks startēja divās disciplīnās – dūru cīņā un viegla kontakta stāvcīņā (kikboksā), abās disciplīnās savā vecuma un svara kategorijā izcīnīja 2. vietu. Reinis Sirsniņš viegla kontakta stāvcīņas disciplīnā pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu, šīs bija viņa pirmās sacensības. Nils Jeļisejevs arī cīnījās divās disciplīnās – dūru cīņā un viegla kontakta stāvcīņā. Dūru cīņā viņš piekāpās rēzeknietim Agnim Pauniņam no „Sednas", bet stāvcīņā (v/k) –
Eduardam Gailītim no JCSK „Gulbene", līdz ar to izcīnītas divas otrās vietas. Neplānoti startēja arī Artūrs Lapiņš, kas pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās ar otro vietu jauktajās cīņās (MMA) svara kategorijā -74 kg. Mūsu veterāns Nauris Ciukors finālcīņā piekāpās JCSK „Gulbene" pārstāvim Oskaram Priedeslaipam, pilnkontakta stāvcīņas disciplīnā izcīnot otro vietu. Cīņa bija ļoti tuva, un uzvara pretiniekam tika piešķirta ar dalītu tiesnešu lēmumu, diviem tiesnešiem atdodot uzvaru Oskaram un vienam tiesnesim – Naurim.
Tagad madonieši uzsāk gatavošanos Latvijas atklātajam čempionātam kikboksā, kurā piedalīsies Vidzemes Cīnītāju Līgas izlasē.
08.03.2017.