Starptautiskā sociālo darbinieku federācija ir iedibinājusi tradīciju marta trešajā otrdienā svinēt Vispasaules sociālā darba dienu, un šogad tā iekrīt šodien, 16. martā.
Sociālais darbs ir viena no tām profesijām, kuras ikdienas pienākumi ir saistīti ar cilvēku savstarpējām attiecībām – attiecību izzināšanu, spēcināšanu un veidošanu, par resursu sabalansēšanu, dažādu sabiedrības locekļu vajadzību, savstarpējā atbalsta un palīdzības sistēmu attīstīšanu, cieņas pret dažādību veicināšanu.
Katru gadu šajā dienā Madonas novada pašvaldības sociālais dienests organizēja dažādas aktivitātes, iesaistot arī sabiedrību un iepazīstinot ar savu darbu. Aizvadītajā gadā šīs ieceres tika atceltas, arī šogad diemžēl valstī esošā situācija neļauj organizēt pasākumus un klātienes
tikšanās.
– Aizvadītā gada pasākumus, kas bija saplānoti Sociālā darba dienas un mēneša ietvaros, apturēja „Covid-19". Ir aizritējis gads, arī šogad diemžēl pasākumus plānot nevarējām. Atzīmējot Sociālā darba dienu, organizējam kopīgu tikšanos zoom platformā, kuras laikā gan apspriedīsim darba jautājumus, gan teiksim paldies par paveikto. Arī ikmēneša sapulces organizējam attālināti. Kolēģiem ļoti nozīmīgs bija ierastais ritms – tikšanās reizi mēnesī, darba lietu izrunāšana, jubilāru sveikšana, bet šobrīd jau esam pielāgojušies situācijai, izmantojot tehnoloģijas. Ne tikai klientiem ir nepieciešama palīdzība, arī sociālajiem darbiniekiem ir vajadzīgs atbalsts, ko sniedzam sazinoties, daloties savās zināšanās, pieredzē. Cenšamies būt blakus, tikai citādākā formātā. Šis gads daudziem ir bijis ļoti grūts, uzmundrinājums un atbalsts ir ļoti vajadzīgs, – norāda Ilze Fārneste, Madonas novada pašvaldības sociālā dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja.
Ir pagājis gads, kopš ikviens no mums ir pavadījis interesantā, pat sarežģītā zīmē, pielāgojoties jaunām situācijām, rodot risinājumus. Arī sociālajā dienestā šis ir bijis sarežģīts, bet vienlaikus pozitīvs gads.
– Kovida laiks ieviesa pārmaiņas, kā strādāt labāk, atvieglojot ikdienu arī klientiem. Šajā laikā tapa skaidrs, kā mēs varam veicināt savu darbu. Saziņa telefoniski, attālināta iesniegumu iesniegšana, ja nepieciešami pabalsti vai statusi. Protams, ja ir krīzes situācijas, tad, ievērojot visus drošības noteikumus, tās tiek risinātas arī klātienē, – skaidro Ilze Fārneste. – Tāpat lauku teritorijās klienti tiek aicināti sazināties sazvanoties, nepieciešamos iesniegumus un citus dokumentus ievietot pastkastītēs. Klienti ir saprotoši, daudzi noteikti ir apmierināti, ka nav jānāk uz dienestu, bet visu iespējams sarunāt un sakārtot arī attālināti. Šobrīd, ņemot vērā jaunos valdības noteikumus, darbu organizējot attālināti vai darbiniekam kabinetā nodrošinot 15 m2, arī sociālā dienesta telpas tiek iekārtotas tā, lai katrs darbinieks atrastos savā kabinetā, bet klienti tiks apkalpoti kā līdz šim.
16.03.2021.