Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vēl var pagūt abonēt!

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 18.12.2018.

Vēl var pagūt abonēt!
Burtu lielums

Tuvojoties gada nogalei, cilvēki vēl steidz abonēt preses izdevumus nākamajam gadam. Vestienas pasta nodaļas vadītāja Jolanta Pikure uzsver, ka šogad abonentu skaits īpaši nav mainījies.

– Salīdzinot ar citiem gadiem, arī šogad iedzīvotāji aktīvi abonē žurnālus un avīzes. Varbūt mazāk to dara pasta nodaļā, bet aktīvi abonē pie pastniekiem. Tāpat izmanto arī iespēju pasūtīt laikrakstus internetā, – uzskata pasta nodaļas vadītāja Jolanta Pikure. – Pirmā aktīvākā abonēšana sākas oktobrī, kad ir „Laimīgā nedēļa" un gada abonentiem tiek piemērota atlaide. Šogad ir iespēja atlaides izmantot arī decembrī. Novērots, ka katrs rūpīgi izvēlas periodu, uz cik ilgu laiku abonēt, kā arī to izvēlas darīt vidējās un vecākās paaudzes cilvēki. Jaunieši vairāk izvēlas ziņas lasīt internetā vai nopērkot kādu konkrētu žurnāla numuru. Mūsu pagastā aktīvi tiek lasīti gan žurnāli – pieprasītākie ir „Ieva", „Praktiskais Latvietis", „Ievas Stāsti", gan avīzes, īpaši „Diena", „Stars", „Latvijas Avīze".
Jāpiebilst, ka preses izdevumus nākamajam gadam var pasūtīt līdz 26. decembrim, bet, tā kā pa vidu ir Ziemassvētki, tas būtu jāizdara jau šonedēļ. Ja abonēt būs pagūts laikus, piemēram, ar pirmo „Stara" numuru abonenti saņems arī tradicionālo laikraksta „Stars" sienas kalendāru.
Savukārt vestēniešus gaida vēl kādas izmaiņas. No 14. janvāra tiek mainīts Vestienas pasta nodaļas modelis, adrese un darba laiks. Turpmāk pasta pakalpojumi būs pieejami darbdienās no pulksten 8 līdz 9 „Pagastmājā".
Ar šīm izmaiņām ir neapmierināti arī pagasta iedzīvotāji. Vestēniete Irēna uzsver: – Šogad neesmu abonējusi nevienu avīzi vai žurnālu, jo esmu ļoti neapmierināta ar pasta nodaļas modeļa maiņu. Tāpat neiegādāšos arī apsveikuma kartītes. Iepriekš aktīvi izmantoju dažādus pasta pakalpojumus. Neapmierina arī darba laiks, kāds būs turpmāk. Ne visiem ir iespēja tik agri nokļūt pie pastnieces, kas turpmāk
strādās Vestienā.
– Protams, pagastā cilvēku skaits samazinās, vairāk tiek izmantotas modernās tehnoloģijas, bet pasta nodaļā cilvēki nāca veikt maksājumus, iegādājās preces, bet vissvarīgāk viņiem tomēr ir atnākt un parunāties. Protams, arī turpmāk būs iespēja saņemt daļu pakalpojumu, bet tikai vienu stundu dienā, – pastāstīja Jolanta Pikure.


19.12.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px