Jau aptuveni desmit gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kopā ar Valsts policiju (VP) uz ceļiem veic transportlīdzekļu tehnisko kontroli. Kravas automašīnām tiek pārbaudīts bremžu stāvoklis, riepas, gaismas ierīču darbība un ritošā daļa, vieglajiem spēkratiem uzmanība tiek pievērsta riepām un gaismām. Pirmdien, 5. februārī, vieglo transportlīdzekļu tehniskā kontrole tika veikta arī uz Madonas ceļiem.
Lielākā vērība ziemas apstākļos tika pievērsta riepu stāvoklim; noteikumi paredz, ka riepu protektoru dziļumam ziemā jābūt vismaz 4 mm. Tāpat tika skatītas arī citas ar automašīnu tehnisko stāvokli saistītas prasības. Pārbaudes uz Madonas ceļiem veica VP Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) Madonas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektori Ronalds Krafts un Rihards Kļaviņš kopā ar CSDD Madonas nodaļas 2. kategorijas inspektoru Kasparu Adijānu. Aptuveni pusstundas laikā, klātesot arī laikrakstam "Stars", apturēti kādi 10 spēkrati, no kuriem diviem konstatēts neatbilstošs riepu protektoru dziļums. Audi vadītājam priekšējām riepām konstatēts vien 3 mm dziļš protektors, savukārt autovadītāja, kura sēdusies pie dēla mašīnas stūres, pārsteigta, jo decembrī dēls mašīnai izgājis tehnisko apskati, bet pārbaudē aizmugurējai riepai protektora dziļums konstatēts 3,33 mm.
Par šādu pārkāpumu tiek sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols ar brīdinājumu vai naudas sodu 15 līdz 55 eiro apmērā, atkarībā no pārkāpuma smaguma, informē VP inspektori.
Aptuveni divu stundu laikā kopumā tika apturētas 32 automašīnas, 6 gadījumos sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli – 3 par neatbilstošu riepu protektoru dziļumu un 3 par neatbilstošām gaismām.
Kamēr daļai šoferu šādas pārbaudes var šķist nevajadzīga piekasīšanās, tas tomēr domāts pašu satiksmes dalībnieku drošībai, uzsver CSDD Madonas nodaļas priekšniece Ilze Dreimane: – Tas var šķist sīkums, bet satiksmē arī neliels sīkums var izrādīties bīstams vai pat liktenīgs. Pirms aptuveni gada bija tāds gadījums, ka kundze uz tehnisko apskati atbrauca novembrī, kaut apskate būtu jāiziet decembrī, skaidrojot, ka negribējusi vēl likt ziemas riepas. Diemžēl pēc divām nedēļām autovadītāja iekļuva avārijā. Par to ir jārunā, jo cilvēkiem no CSDD puses tā nereti šķiet kā piekasīšanās, bet stāsts jau ir par autovadītāju, viņu pasažieru un apkārtējo cilvēku drošību. Laikam jau cilvēki domā, ka "ar mani nekas tāds nenotiks".
– Tas viss ir līdz brīdim. Ja kaut kas notiek, tad pirmais vainīgais ir ceļu stāvoklis. Protams, ir arī tādi gadījumi. Tomēr, lai maksimāli mazinātu jebkādus nelaimes gadījumus, jāsāk jau būtu ar sevi – vai brauc apzinīgi, vai auto ir pilnīgā tehniskajā kārtībā un tamlīdzīgi, – aizdomāties par satiksmes drošību mudina Ilze Dreimane.
Jāteic, ka turpmāk gaidāmas stingrākas prasības – gan tā iemesla dēļ, ka tiek pārņemtas Eiropas Savienības (ES) Direktīvas, nosakot vienotu auto defektu numerācijas sistēmu ES, gan lai veicinātu satiksmes drošību. Jau šā gada 1. martā stāsies spēkā jauni MK noteikumi, kas regulē transportlīdzekļu tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļa.
– Jaunajos MK noteikumos būs noteiktas nedaudz stingrākas prasības transportlīdzekļu bremžu sistēmai, piemēram, bremžu darbības nevienmērīgumam, bremžu efektivitātei, stāvbremzes darbībai un efektivitātei.
Jāuzsver, ka tas domāts pašu braucēju un pārējo satiksmes dalībnieku drošībai, kā arī lai veidotu vienotas prasības auto tehniskajam stāvoklim visā Eiropā, – pastāsta CSDD Madonas nodaļas vecākais inspektors Normunds Ielejs.
Tāpat ir precizētas un papildinātas atsevišķas prasības, piemēram, sākot no 2017. gada, transportlīdzekļi turpmāk drīkstēs būt aprīkoti tikai ar sertificētiem drošības stieņiem jeb „ķengur-sitamajiem".
07.02.2018.