Vakar, 20. decembrī, vandalisma postu Ērgļu katoļu baznīcā fiksēja draudzes loceklis Jānis Rešņa.
– Svētdien draudzes prāvests priesteris Arnis Maziļevskis katoļu baznīcā svinēja Svēto Misi, pirmdien rīta pusē gāju paskatīties, kāda ir temperatūra telpās, vai nav jāiekurina – laiks galu galā kļūst vēsāks. Tad arī ieraudzīju, ka vairāki logi ēkā ir izsisti, noticis vandalisma akts, – laikrakstam stāsta Jānis Rešņa. – Drīz vien uzzināju, ka līdzīgi cietušas arī citas iestādes Ērgļos. Policija jau bija klāt, devu liecību arī par katoļu baznīcu. Izsistos baznīcas logus pagaidām paglābšu ar finieri, jo iestiklošana prasa lielāku laika un resursu ieguldījumu. Nākamā tikšanās – svētku dievkalpojums mūsu baznīcā plānots 25. un 26. decembrī, svētku gaidīšanas laiks visus ir pārsteidzis ar vandaļu uzbrukumu.
21.12.2021.