Par Latvijas Biškopības biedrības (LBB) Madonas nodaļas biškopju līdzdalību labdarības akcijā "Dāvini medu mediķiem un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam!" jau rakstījām 7. aprīļa "Starā".
Akcijai no Madonas nodaļas pirmie bija atsaukušies: LBB Madonas nodaļas vadītājs, Cesvaines novada ZS "Jaunspieķi" biškopis Jānis Puriņš, Dainis Īvāns, dāvinot medu no Aiviekstes pagasta "Īvāniem", Māris Gruduls no Varakļānu novada Murmastienes pagasta ZS "Šķesteri", Dace Gatere no Vestienas pagasta "Tolkas muižas".
Labdarības akcijai otrajā tūrē pievienojās arī Varakļānu novada Murmastienes pagasta ZS "Pļaviņas" biškopis Tālivaldis Sprūdžs un Liezēres pagasta "Rogu" saimnieks, bišu dravas "Kalnu medus" īpašnieks Sandris Akmans.
Aktīvie biškopji nogādā medu NMPD un slimnīcām visā Latvijā, sākot no 2. aprīļa.
17.04.2020.