Aicinām seniorus uz šī mēneša tikšanos muzeja ciklā “Dzīves un mākslas krāsās”.
Vēl šajā reizē tiksimies Madonas novada bibliotēkas 2. stāva zālītē, un tas notiks 19. aprīlī pulksten 12.
Pavasaris ir laiks, kad viss mostas pēc garā ziemas miega, dienas paliek garākas un ikviens no mums daudz vairāk laika vēlas pavadīt laukā, svaigā gaisā. Ir lieliski, ja būšanu pie dabas var apvienot ar pastaigām, savas apkārtnes un dabas iepazīšanu, kas uzlabo arī mūsu fizisko un garīgo veselību. Pētījumi pierāda, ka pastaigas dabā ne vien uzlabo fizisko pašsajūtu, bet arī palīdz mūsu garastāvoklim, mazina stresu, uzlabo miega kvalitāti, ļauj baudīt mirkli un uzlabo atmiņu. Iemeslus, lai dotos dabā, var atrast vēl vairāk. Tieši tādēļ šīs sezonas noslēdzošajā tikšanās ciklā "Dzīves un mākslas krāsās" runāsim par pārgājieniem, par to, kā garākas pastaigas var izmantot, lai iepazītu tuvāku un tālāku apkārtni, atklāt iepriekš nezināmas vietas teritorijās, kas zināmas ikdienā, apzināt un izzināt dabas bagātības. Garās pastaigas ir brīnišķīgs veids, kā atklāt vēsturi un ieraudzīt, kā vēsture sadzīvo ar mūsdienu steidzīgo ikdienas ritmu, tā ir iespēja salīdzināt vietas, ēkas, stāstus no pagātnes ar šodienu.
18.04.2023.