Kaut svētkus nācās sagaidīt Madonas slimnīcas bērnu nodaļā, uz mirkli prieks ielija gan vecāku, gan mazo pacientu sirdīs, sagaidot Salatēti ar dāvanu maisu. Sirsnīgie rūķi bija padomājuši par to, lai iepriecinātu arī Madonas slimnīcas darbiniekus.
Bērnu nodaļā vismaz uz brīdi ielija svētku prieks, mirdzošām acīm sagaidot Salatēti 23. decembrī. Katrs saņēma saldumu paciņu, savukārt vecāki – krūzīti ar Madonas slimnīcas logo.
Bērnu nodaļas vadītāja Ināra Ližbovska atzina, ka, lai gan ne masveidā, šobrīd bērni slimojot ar dažādām infekcijām – gan vēdera, gan elpceļu. Kā viņa vērtēja – šo-brīd pietiekot visa pārējā, tādēļ jācer, ka šīs infekcijas vismaz neļaus ienākt kovidam.
Madonas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Līga Šerna atzina, ka pie dāvaniņām tikuši visi, bet jo sevišķi Ziemassvētki tomēr domāti bērniem. Tādēļ viņiem bagātīgas gardumu paciņas bija palīdzējuši sarūpēt „Jāņkalni", „Madonas karameles", ar dāvaniņām bija iepriecinājušas arī bērnudārza „Priedīte" „Ezīšu" un „Taurenīšu" grupiņas.
Renārs un Ansis Vārsbergi no koka bija izfrēzējuši eņģelīšus, ikkatram slimnīcas darbiniekam dāvājot šādu eglē karināmu rotājumu. SIA „MRS Vidzeme" Ginta Idresala un SIA „JWJ" Jānis Vilciņš bija sagādājuši skaistu svētku rotu eglītei pie slimnīcas. Tāpat beķereja „Šlāgeris" un Haralds Pūce – gardu pārsteigumu darbiniekiem svētkos.
– Paldies mūsu draugiem, kas palīdzēja iedot sirds mīļumu, prieku šajos Ziemassvētkos. Galvenais, ko visiem varam vēlēt, – lai ir veselība! Lai iet svaigā gaisā, izbauda ziemas priekus, bet uzmanīgi – jo ir slidens. Ja arī sanāk tikties ar mūsu dakteriem Madonas slimnīcā, lai tas notiek ātri un viegli! – vēlēja Līga Šerna.
28.12.2021.