14. novembrī ar plašu programmu Latvijas 100. dzimšanas dienas svētkus Madonas kultūras namā svinēja Madonas Valsts ģimnāzijas (MVĢ) kolektīvs.
Uzstājās skolas koris, 7.-9. klašu deju kolektīvs, TDA „Vidzeme" un daudzi citi talantīgi jaunieši.
– Katrs no mums esam maza daļiņa no Latvijas. Un ikvienam ir, ar ko lepoties – ar savām sekmēm mācībās, talantu, savu karjeras izaugsmi vai jaunu uzdrīkstēšanos, ar savu vecāku panākumiem. Veidosim Latviju stipru ar visu to, ko varam paveikt, jo Latvijai ir vajadzīga mūsu apņēmība, cenšanās pēc jaunām zināšanām, mūsu spēja domāt patstāvīgi, – uzsvēra skolas direktore Vanda Maderniece.
20.11.2018.