Pirmdien, 17. septembrī, Madonā tika saņemts kārtējais sūtījums no sadarbības partneriem Vaijē, kuru organizē Madonas-Vaijes biedrība.
– Šogad vislielāko sūtījumu no Vaijes saņēma Kalsnavas pašvaldība un Ērgļu novads. Tāpat palīdzība tika sniegta arī Cesvainei, Lubānai, Madonai, Liezērei, Praulienai un Madonas luterāņu un katoļu draudzēm. Pirms sagatavo sūtījumu uz Latviju, Madonas-Vaijes biedrības pārstāvji apseko pašvaldības, tādējādi noskaidrojot, kas ir visvairāk nepieciešams. Šogad ļoti daudz sūtījumā bija mīksto mēbeļu, bet, protams, arī apģērbs, palīglīdzekļi invalīdiem, sadzīves tehnika. Jāsaka, ka sūtījums bija liels. Biedrība darbojas ļoti aktīvi, par ko viņiem jāsaka liels paldies.
Pēc sūtījumu saņemšanas pašvaldības tos novirza pēc nepieciešamības. Visbiežāk tās ir skolas, bērnudārzi, arī krīzes situācijās nonākušie iedzīvotāji.
Savukārt privātās pakas saņem dažādas biedrības un organizācijas, – par sūtījumiem no Vaijes pastāstīja Madonas-Vaijes biedrības priekšsēdētājs Laimonis Sembergs.
21.09.2018.