Aizvadīti pavasara saulgrieži, un kopā pulcējas Madonas pilsētas pensionāri uz pirmā ceturkšņa jubilāru sumināšanu, pakavējoties vēl Lieldienu gaisotnē ar krāsoto olu krāšņajiem toņiem un valdes uzklāto uzkodu galdu.
Sanākušie seniori apgaroti, smaidīgi un prieku bārsta kā saule siltos starus. Pasākumu priecēt bija ieradušies jaunieši no Madonas pilsētas vidusskolas skolotājas Aleksandras Lāces vadībā, skanēja vairāki priekšnesumi ansambļa sniegumā, un noslēgumā divu brašu puišu balsis ielīksmoja klātesošos seniorus, ar skaistu deju pārsteidza senioru kopas dejotājas ar elegantu uznācienu Valentīnas vadībā. Goda vietā sešas smaidīgas jubilāres, kam gadi aiztraukuši, savijoties dzīves bagātā mezglā, nebēdājot par vecuma mieru, jo gadi ir dīvaini dārgumi, tie birst kā ziedi no ābeles salnā, tie iegulst atmiņu apcirkņos, aizspurdz kā putni zilajā tālē, – par katru jubilāri pasākuma vadītājai Beātei starp sveicienu ievīts kāds vārds par aizvadītajiem darba gadiem, ziedi no draugiem, ciemiņiem un mīļi vēlējumi. Pasākums ritēja jautrās sarunās, mīklas par Lieldienām un olām jautrībai uzdeva Vija, netrūka arī kopīgi skandētu dziesmu. Tikšanās mirkļi aiztrauca ātri, neslēpjot siltus vārdus lūpās.
Lielu paldies seniori teic pasākuma atbalstītājiem – „Balticovo" Madonas filiālei un „Madonas maiznieka" kolektīvam!
25.04.2023.