Redakcija ir saņēmusi vēstuli, kurā ir atsauce uz laikraksta “Stars” 22. maijā publicēto rakstu “Ērgļi ir apmaldījušies iespējās”.
– Lasījām "Starā" rakstu par Ērgļos paredzēto vides objektu. Šis vides objekts mums ir svešs un vietējiem nepieņemams. Tāpēc cilvēku grupiņa no Ērgļiem ir apvienojusies un izstrādājusi savu variantu. Mūsu piedāvājums ir šāds, – vēsta cilvēku kolektīvs ar parakstu "Ērgļu balstiņa".
Ieskatīsimies!
22.07.2025.