10. novembrī Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā norisinājās Veselības ministrijas apbalvošanas ceremonija.
Veselības ministrijas atzinības rakstu "Par mūža ieguldījumu muzeja darbā" saņēma arī ilggadējā Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja reorganizējamās struktūrvienības "Profesora Aleksandra Bieziņa muzejs" vadītāja Ingrīda Pureniņa.
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs izsaka pateicību muzeja vadītājai I. Pureniņai par pūlēm, izdomu un enerģiju, kas ieguldīta muzeja uzturēšanā un vadīšanā. Muzejs savā reģionā bija labi atpazīstams un pulcēja apmeklētājus arī no citiem Latvijas novadiem. Ingrīda Pureniņa muzeja komandai pievienojās 1989. gadā, divus gadus pēc muzeja dibināšanas, bet par tā direktori kļuva 2004. gadā. Šovasar muzejs tika slēgts, ekspozīcija pārvesta uz Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja centrālo ēku, "Dilmaņi" pāriet profesora Aleksandra Bieziņa ģimenes īpašumā.
15.11.2022.